Poniedziałek, 22 lipca 2019. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

KOMPLEKS BOISK W LUBOWIDZU

2018-11-02 12:00:00 (ost. akt: 2018-11-02 13:58:57)
Wizualizacja kompleksu boisk w Lubowidzu

Wizualizacja kompleksu boisk w Lubowidzu

Podziel się:

INWESTYCJE\\\ Prawdopodobnie w Lubowidzu powstanie kompleks boisk. Samorząd złożył wniosek o dofinansowanie inwestycji do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wniosek został pozytywnie oceniony. Gmina czeka na decyzję o dofinansowaniu.

W ramach inwestycji ma powstać: pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną pokryte sztuczną nawierzchnia trawiastą, boisko wielofunkcyjne przystosowane do wykorzystywania zimą jako lodowisko, budynek zaplecza boisk wyposażony w sanitariaty, szatnie, pokoje trenerskie i pomieszczenia techniczne, magazyn. Projekt przewiduje również powstanie parkingów na 120 miejsc, stojaków na rowery, ciągów pieszo – jezdnych, oczka wodnego, ogrodzenia terenu, wiaty stadionowej, piłkochwytów, band lodowiska, bramek do piłki nożnej, siatek do siatkówki, koszy do koszykówki, bramek do piłki ręcznej, zestawu do tenisa. Kompleks boisk ma powstać za cmentarzem w Lubowidzu w miejscu gdzie obecnie jest boisko. Gmina wnioskuje o dofinansowanie inwestycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki w ramach programu „Sportowa Polska – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”. Wniosek jest po pozytywnej ocenie formalnej. Gmina czeka na dofinansowanie. Całkowity koszt inwestycji to 3 591 447 złotych. Dofinansowanie ma wynieść 1 408 938 złotych.

Ewa JabłońskaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ziko #2618717 | 159.205.*.* 7 lis 2018 12:47

    Przecież to " kiełbasa wyborcza " , W jednej kampanii budował zalew na Łazach . Gdzie lokalizacja takiego obiektu . Co buduje się obecnie przy przedszkolu w lubowidzu . Gdzie środki finansowe na takie inwesycje . W ubiegłym roku ok. 6 mln. kredytu w br 3 mln. kredytu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz