Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

ORŁY NIE FRUWAŁY PRZY ŻEROMSKIEGO

2018-11-02 12:00:00 (ost. akt: 2018-11-02 14:16:00)
Wkra II mbitnie walczyła o ligowe punkty i pokonała faworyta

PIŁKA NOŻNA\\\Wkra II Żuromin nie dała rozwinąć skrzydeł Orlętom Baboszewo. Rezerwy Wkry Żuromin pokonały na własnym terenie jednego z faworytów do awansu 2:1.

Wkra II Żuromin jesienią spisuje się poniżej oczekiwań, ale potrafi spłatać figla faworytom. Tak było w minioną niedzielę, kiedy to w Żurominie pojawił się wicelider ligowej tabeli. Orlęta Baboszewo, jeden z kilku chętnych zespołów do awansu, liczył na łatwą przeprawę i komplet punktów, ale młody zespół z Żuromina powiesił poprzeczkę wysoko. Na tyle wysoko, że „Orły” nie były w stanie unieść się na taką wysokość. Przed przerwą bramkę dla żuromińskiej „dwójki” zdobył Robert Jesień, który pokonał bramkarz gości strzałem z 23 metrów. PO zmianie stron doszło do wyrównania. W 55 minucie Bogdański pokonał Zielińskiego. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych. Michał Szulc uciekł spod krycia defensorom i w 65 minucie wprowadził Wkrę II na prowadzenie, którego zespół nie oddał już do końca meczu.