Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

OGÓLNIAK POKONAŁ TECHNIKUM Z ŻUROMINA I ZIELONEJ

2018-11-22 12:00:00 (ost. akt: 2018-11-22 19:46:53)

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Liceum Ogólnokształcące w Żurominie po raz trzeci z rzędu z dobyło tytuł Mistrza Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

W Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie odbył się turniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rozgrywek zgłosiły się trzy zespoły – gospodarze LO Żuromin, ZSP Zielona i ZSP Żuromin. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Faworytem turnieju był zespół gospodarzy, który bronił tytułu z lat ubiegłych. Podopieczni Andrzeja Morawskiego udźwignęli presję z tym związaną i po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł mistrzowski. Na swojej drodze pokonali ZSP Zielona. Rywalom zaaplikowali cztery trafienie nie tracąc przy tym żadnej bramki. W drugim spotkaniu spotkali się z najgroźniejszym rywalem do tytułu – ZSP Żuromin. Po ciekawym, wyrównanym spotkaniu padł remis 1:1. Szalę zwycięstwa na swoją stronę przeciągnąć mogli gracze Cezarego Sznytra w rywalizacji z ZSP Zielona. Niestety nie potrafili oni pokonać rywala wyższym stosunkiem bramek niż gospodarze i zajęli oni drugą lokatę.
W następnym wydaniu Kuriera będziecie mogli Państwo przeczytać o rywalizacji na etapie rejonowym w Ciechanowie, na który zakwalifikowali się zwycięzcy turnieju..
OM

Skład LO Żuromin: Mateusz Kalkowski, Sebastian Nadolski, Robert Jesień, Paweł Olczak, Mateusz Dudek, Jakub Rudnicki, Michał Kowalczyk, Jacek Michalski., Jakub Karolewski (kapitan), Jakub Malinowski, Mateusz Wojtkowski, Artur Drążewski, Daniel Stankiewicz, Kacper Szeluga.
Opiekun: Andrzej Morawski

Wyniki
ZSP Zielona – LO Żuromin 0:4
ZSP Żuromin – LO Żuromin 1:1
ZSP Zielona – ZSP Żuromin 3:5

Końcowa klasyfikacja
1. LO Żuromin
2. ZSP Żuromin
3. ZSP Zielona

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB