Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

SUKCES OLI NADOLSKIEJ NA KRAKOWSKIEJ SCENIE

2018-11-28 00:35:25 (ost. akt: 2018-11-28 00:36:28)
Ola z Janem Wojdakiem i swoją opiekunką – trenerką wokalną Anną Stahlke po występie w Krakowie

Ola z Janem Wojdakiem i swoją opiekunką – trenerką wokalną Anną Stahlke po występie w Krakowie

Podziel się:

FESTIWAL\\\ Aleksandra Nadolska wzięła udział w 19. Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie. Bieżunianka zajęła w nim III miejsce.

Ola ma dopiero 7 lat, ale już wie, że chce śpiewać. Od 2016r. uczęszcza na zajęcia wokalne prowadzone w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Bieżuniu, gdzie swój głos szlifuje pod okiem przez trener Anny Stahlke. W narodowe święto Niepodległości, 11 listopada, Ola wystąpiła na 19. Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie. Talent i umiejętności dziewczynki zostały dostrzeżone, bo jury nagrodziło ją III miejscem w kategorii do 7 lat.
- To ogromny sukces – cieszy się dyrektor MGOK w Bieżuniu, Małgorzata Kraśniewska. Jak dodaje, tym większy, że konkurs był ogólnopolski, a uczestników festiwalu wyłoniło 7 ośrodków eliminacyjnych z terenu całej Polski.
Nie był to jedyny przegląd piosenki, w którym wzięła udział Ola. Dziewczynka zajęła m.in.: I miejsce podczas XXIII Mazowieckiego Przeglądu Piosenki – Mikołajki 2017 w Żurominie, III miejsce w konkursie „Żurominki 2017r.”. W konkursie Wojdaka w Krakowie brała udział już w zeszłym roku. Wówczas w duecie „Trzpiotki” z Weroniką Węgrzyn zdobyły wyróżnienie.

MM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB