Czwartek, 27 czerwca 2019. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

ŚWIETNE WYNIKI DWÓJEK I CZWÓREK Z VICTORII LUBOWIDZ

2018-12-24 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-24 14:22:52)

Podziel się:

SIATKÓWKA \\\ Kolejna edycja turnieju Kinder+ Sport rozpoczęta. UKS Victoria Lubowidz w turnieju rozstawieniowym na Mazowszu spisała się znakomicie w swoich grupach.

Turniej Kinder+ Sport dla dziewcząt na poziomie województwa mazowieckiego rozpoczął się w weekend 8-9 grudnia. W turnieju świetnie spisał się Uczniowski Klub Sportowy Victoria Lubowidz. W tegorocznej kampanii zespół z Lubowidza reprezentowany jest w dwóch kategoriach wiekowych. Swoje zespoły klub wystawił w „dwójkach” i „czwórkach”. W obu kategoriach nasze drużyny spisały się rewelacyjnie.
W kategorii „dwójek” aż pięć naszych zespołów stanęło do rywalizacji. Trzy z nich wygrały wszystkie cztery pojedynki, czwarty zespół poniósł jedną porażkę, a pozostałe trzy spotkania wygrał, natomiast drużyna numer 5 dwa mecze wygrała, a dwa razy schodziła z parkietu pokonana. Bilans jest zatem znakomity. Podczas następnego turnieju cztery zespoły zagrają w lidze złotej, a jeden w srebrnej.
W czwórkach natomiast nasze dziewczęta nie miały sobie równych. Klub zdecydował o wystawieniu dwóch zespołów. Oba były poza zasięgiem konkurencji. Bez kłopotów pokonały wszystkie przeszkody na swojej drodze i zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach.

OM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB