Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

BAL I KONCERT DLA OSKARA

2019-02-04 09:15:22 (ost. akt: 2019-02-04 09:17:44)

Podziel się:

WYDARZENIA\\\ W ostatnim tygodniu przed feriami w Szkole Podstawowej nr 2 w Żurominie odbył się bal karnawałowy połączony z loterią fantową i licytacją cenniejszych zabawek i gier. Dochód przeznaczono dla ucznia szkoły, Oskara Kwiatkowskiego.

Jak poinformował nas dyrektor szkoły, Piotr Babiuch, wszystkie prezenty, które trafiły na licytację, zostały zgromadzone dzięki hojności uczniów, rodziców, kilku sponsorów i nauczycieli. Zbiórkę środków dla ucznia szkoły, Oskara, zasiliły także datki rodziców wrzucane do puszki następnego dnia podczas Koncertu Noworocznego z udziałem Żuromińskiej Orkiestry Dętej i podczas wywiadówki. W sumie udało się zebrać 6864,19 zł.
Dyrektor potwierdza, że całkowity dochód został przeznaczony na leczenie chłopca, który jest poważnie chory i potrzebuje pilnej pomocy. Ciągłe wyjazdy do Wrocławia na leczenie, na które na razie jest skazany (zbiera bowiem środki na inny lek) są kosztowne, dlatego liczy się każdy grosz.
- ,,Szkolną Orkiestrą Dobrych Serc” kierowali uczniowie klasy 3 c gimnazjum: Katarzyna Ziółkowska, Julia Biesalska, Aleksandra Gałka, Aleksandra Pudlak i Oskar Waśniewski pod opieką wychowawczyni klasy Oskara. Dyrygenci byli wspierani przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Wszystkim, którzy przyczynili się do niewątpliwego sukcesu akcji, serdecznie dziękujemy! – mówi dyrektor Piotr Babiuch.

AO

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB