środa, 21 sierpnia 2019. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

JUNIORZY WKRY BIEŻUŃ W DROBINIE

2019-02-08 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-08 15:35:22)

Podziel się:

PIŁKA HALOWA \\\ W turnieju o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Drobinie udział brali piłkarze juniorów Wkry Bieżuń. Turniej przyniósł zespołowi Piotra Oleksiaka dużo cennego boiskowego doświadczenia.

W niedzielę 27 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji odbył się turniej o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Drobinie Andrzeja Wawrowskiego. Zaproszenie na zawody otrzymali piłkarze Wkry Bieżuń. Poza ekipą prowadzoną przez Piotra Oleksiaka w Drobinie zameldowali się – Błękitni Raciąż, Kryształ Glinojeck, Mazovia Błomino, Start Proboszczewice, Świt Staroźreby, Sparta Mochowo, Unia Czermno oraz dwa miejscowe zespoły z dwóch klubów Skra Drobin i Pegaz Drobin. Bieżunianie niestety nie będą mogli zaliczyć tego turnieju do udanych. Zajęli tam dziesiątą pozycję, choć gra momentami napawała optymizmem. Z pewnością dla graczy z rocznika 2003 i młodszych, bo takiej młodzieży poświęcona była ta impreza, będzie to cenna lekcja piłki nożnej i wyniesione doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. W finale natomiast zameldowali się gracze Świtu Staroźreby, gdzie pokonali Spartę Mochowo. Trzecie miejsce przypadło w udziale Błękitnym Raciąż, którzy okazali się lepsi do Unii Czermno.
Doceniono także indywidualne osiągnięcia. Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju wybrano Bartosza Zawadzkiego reprezentującego barwy Sparty Mochowo, najskuteczniejszym graczem turnieju okazał się zawodnik Świtu Staroźreby Bartosz Popierałek, a najlepszym bramkarzem wybrany został gracz Błękitnych Raciąż Michał Lewandowski.

OM

Klasyfikacja końcowa
1. Świt Staroźreby
2. Sparta Mochowo
3. Błękitni Raciąż
4. Unia Czermno
5. Pegaz Drobin II
6. Start Proboszczewice
7. Mazovia Błomino
8. Skra Drobin I
9. Kryształ Glinojeck
10. Wkra Bieżuń

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB