Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

TAJEMNICZE ZASŁABNIĘCIE 16-LATKI

2019-03-18 12:00:00 (ost. akt: 2019-03-18 14:38:02)

Podziel się:

NA SYGNALE\\\ Służby ratunkowe interweniowały w piątek, 8 marca, w Zespole Szkół w Siemiątkowie. Nagle, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zasłabła tam 16-letnia uczennica gimnazjum.

Jak relacjonuje nam wydarzenie rzecznik żuromińskie policji, sierż. szt. Tomasz Łopiński, w piątkowe południe w szkole jedna z uczennic III klasy gimnazjum przygotowując się do zajęć z wychowania fizycznego zmieniając odzież wierzchnią prawdopodobnie odłożyła ubrania w miejsce, gdzie mogło dojść do nasiąknięcia ubrań środkami czystości. Po zakończonych zajęciach i ponownej zmianie odzieży uczennica nagle źle się poczuła i zasłabła. Natychmiast wezwano na miejsce karetkę pogotowia. Załoga udzieliła nastolatce natychmiastowej pomocy, po czym przewieziono ją do szpitala w Żurominie. Z kolei do szkoły wezwano też straż pożarną, która na szczęście przy użyciu sprzętu specjalistycznego nie wykryła stężenia żadnych gazów lub substancji trujących. Nie było też innych poszkodowanych.
- Na chwilę obecną nie można określić, co tak naprawdę było przyczyną złego samopoczucia 16-latki. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą policjanci z Bieżunia – informuje nas rzecznik policji.
Nastolatka, którą przyjęto 8 marca na oddział dziecięcy żuromińskiego szpitala, już w sobotę po badaniach została wypisana do domu.

AO


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB