Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

KONCERT DISNEYA DLA NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW POWIATU

2019-04-03 10:31:47 (ost. akt: 2019-04-03 10:33:05)

Podziel się:

WYDARZENIA\\\ 21 marca w Hali Sportowej przy żuromińskim liceum odbył się koncert „Zaczarowany świat Disneya”, zorganizowany dla dzieci z powiatu żuromińskiego przez młodzież z LO w Żurominie.

Młodzież pod kierunkiem Marty Liszewskiej i Jolanty Kosek – Woźnowskiej zaprezentowała najpiękniejsze piosenki z bajek Walta Disneya. Zadbano też o odpowiednią oprawę przedsięwzięcia. Ważną częścią imprezy, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem (przybyli rodzice z dziećmi z wielu miejscowości powiatu, także babcie i dziadkowie), był konkurs na najładniejszy strój prezentujący postać z bajki Disneya. Wszystkie dzieci, które zdecydowały się wziąć w nim udział zostały nagrodzone, ale nim to nastąpiło każde z nich opowiedziało za kogo jest przebrane. Dzieci nagrodzono gromkimi oklaskami. Atrakcją była też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z parą przesympatycznych postaci – myszkami Miki i Minnie, które zabawiały uczestników spotkania i rozdawały słodkości.
- Dziękujemy sponsorom za ogromne wsparcie, dzięki czemu mogliśmy zorganizować tę imprezę i zakupić nagrody dla dzieci – podkreśla nauczycielka Marta Liszewska. Jak dodaje, cieszy się, że przedsięwzięcie spotkało się z takim zainteresowaniem, a jeszcze bardziej cieszy ją fakt, że od jakiegoś czasu może współpracować ze wspaniałą grupa młodzieży, która angażuje się w wiele przedsięwzięć i akcji. – Wkładają w nie całe swoje serce. A przy okazji mogą pokazać swój talent – dodaje. - Otrzymaliśmy wiele pozytywnych reakcji na nasz koncert, zarówno od dzieci, jak i rodziców, oraz zapytanie, kiedy będzie następna taka impreza dla najmłodszych. Już myślimy – kończy opiekunka młodzieży

AO

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB