Poniedziałek, 9 grudnia 2019. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

TRZECIE MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWEJ STAWCE

2019-04-05 12:00:00 (ost. akt: 2019-04-05 15:08:08)
Victoria kapitalnie spisała się w Gdańsku fot. Victoria Lubowidz fb

Victoria kapitalnie spisała się w Gdańsku fot. Victoria Lubowidz fb

Podziel się:

SIATKÓWKA \\\ Świetny występ Uczniowskiego Klubu Sportowego Victoria Lubowidz podczas X Międzynarodowego Turnieju Minisiatkówki Logitus Cup 2019 w Gdańsku.

W Gdańsku odbył się X Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki Logitus Cup 2019 w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział ogółem blisko trzystu pięćdziesięciu uczestników. Do Gdańska przyjechały zespoły z Polski, Niemiec, Białorusi, Rosji i Litwy. W kategorii żeńskiej wzięło udział łącznie trzydzieści zespołów, a wśród nich UKS Victoria Lubowidz. Zawody rozgrywano w czterech halach sportowych – w Szkole Podstawowej nr 85 w Gdańsku-Jasieniu, Szkole Podstawowej nr 12, Szkole Podstawowej nr 42 i w SP w Chwaszczynie. Grano równocześnie na jedenastu boiskach.
Victoria pokazała moc
W trakcie dwudniowych zmagań nasze dziewczęta znów pokazały swoją siłę. W eliminacjach zespoły zostały podzielone na grupy i rozgrywały mecze do 15 punktów. Pierwszego dnia rozegrano także grupę półfinałową. Zarówno eliminacje, jak i półfinały nie stanowiły problemu dla świetnie grających dziewczyn z Lubowidza. Victoria Lubowidz zakwalifikowała się do finału A, gdzie zespoły walczyły o miejsca 1-6. Tam nasze dziewczęta również zaprezentowały się świetnie. Ostatecznie jednak zajęły trzecią lokatę ustępując miejsca na podium GLKS-owi Nadarzyn oraz MKS Dwójka Zawiercie.

OM


Czołowa klasyfikacja
1. GLKS Nadarzyn
2. MKS Dwójka Zawiercie
3. UKS Victoria Lubowidz
4. UKS Jasieniak Gdańsk I
5. Joker Świecie
6. Kaunas Sport School „Startas” Volleyball I
7. UMKS MOS Wola Warszawa I
8. UKS Wilki Chwaszczyno
9. UKS Olimpik Mońki
10. Stowarzyszenie Nasza Gedania.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB