Wtorek, 21 maja 2019. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

WATKOWSKI RATUJE SPOTKANIE

2019-04-12 12:00:00 (ost. akt: 2019-04-12 15:24:28)
Kapitan wraz z sędziami przed spotkaniem fot. FB Wkra Bieżuń

PIŁKA NOŻNA\\\ Gdy wydawało się, że mecz w Krasnem zakończy się podziałem punktów wtedy wkroczył on - Maciej Watkowski. Bramki w 90 i 92 minucie spotkania zapewniły pierwsze zwycięstwo zespołowi Wkry Bieżuń w rundzie wiosennej.

Po nieudanym początku rundy wiosennej przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Wkra Bieżuń po bardzo ciężkim spotkaniu w Krasnym wreszcie mogła cieszyć się po końcowym gwizdku. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, bo decydujące trafienia padły dopiero w doliczonym czasie gry.
Przez całe spotkanie to jednak podopieczni Roberta Piotrowskiego kontrolowali wydarzenia na boisku. Bardzo dobrze neutralizowali ataki miejscowych, którym przewodził Daniel Malinowski. Defensywa spisywała się bez zarzutu. W ofensywie natomiast do momentu finalizacji też wszystko wyglądało dobrze. Niestety, końcowa faza akcji przez długi czas nie przyniosła upragnionego gola. Dopiero w samej końcówce spotkania, w doliczonym czasie gry sprawy w swoje ręce, a właściwie nogi wziął Maciej Watkowski. W 90 minucie akcja toczyła się pod polem karnym Wkry. Futbolówka wyszła na rzut rożny, po dośrodkowaniu piłkę załapał bramkarz ekipy z Bieżunia i dalekim podaniem uruchomił Macieja Watkowskiego. Błąd popełnili defensorzy gospodarzy, którzy dali wejść piłce w kozioł. Watkowski opanował futbolówkę, popędził na bramkę i popisał się skutecznym uderzeniem. Wkra objęła prowadzenie, a do końca meczu pozostało już tylko kilka minut. Iskra nie miała nic do stracenia, a Wkra skrzętnie wykorzystała możliwość do kolejnego kontrataku. W 92 minucie po jednym z nich Maciej Watkowski ponownie wpisał się na listę strzelców ustalając wynik na 2:0.

Iskra Krasne – Wkra Bieżuń 0:2 (0:0)
Bramki: Watkowski 90, 90+2 min.
Skład: B.Przybyszewski- P.Baca, Budzich, Sowiński, Leśniewski, S.Dudek, Skolmowski, Malinowski, S.Przybyszewski (Sprycha), Watkowski, Petrykowski (Oleksiak)