Niedziela, 22 września 2019. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

DZIEŃ DZIECKA Z MKS WKRA ŻUROMIN I ORLIKIEM

2019-06-06 12:00:00 (ost. akt: 2019-06-06 13:04:50)

Podziel się:

SPORT \\\ Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Żurominie był przepełniony radością, dobrą zabawą i sportową rywalizacją. Do akcji dołączyli się strażacy i policjanci.

Ponad 100 dzieciaków wraz z rodzicami przybyło w piątkowe popołudnie na Stadiom Miejski w Żurominie. Miejski Klub Sportowy Wkra wraz z pracownikami Kompleksu Boisk Sportowych Orlik w Żurominie przygotował na nich magiczny Dzień Dziecka, który upłynął pod znakiem radości, dobrej zabawy, ale i sportowej rywalizacji. Na płycie głównej boiska oraz na boisku ze sztuczną nawierzchnią przez dwie godziny dzieciaki rywalizowały w sportowych konkurencjach, a ich rodzice mogli obserwować świetną zabawę popijają herbatę lub kawę i jedząc ciasto. Dzieci brały udział w siedmiu sportowych konkurencjach. Zarówno ci młodsi, jak i starsi mogli znaleźć coś dla siebie. Był konkurs rzutów karnych, który prowadzili bramkarze IV ligowej Wkry, był slalom z piłką z przeszkodami na czas, strzał na małe bramki, turbokozak, turniej 3x3, turniej 6x6, ringo, a także jazda rowerowa z przeszkodami na czas. W przerwach miedzy konkursami dzieci i ich rodzice mogli zapoznać się z wyposażeniem pojazdów straży pożarnej i policji. Posiedzieć za kierownicą wozu bojowego i radiowozu, a także zapytać o pracę strażaków i policjantów. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali pracownicy Orlika i trenerzy żuromińskiej Wkry. Żadne z dzieci nie odeszło ze stadionu ze smutną miną. Każde dziecko biorące udział w konkursach otrzymało upominek, a najlepsi w poszczególnych konkurencjach otrzymali nagrody.
Organizatorem zmagań był Urząd Gminy i Miasta Żuromin, Miejski Klub Sportowy Wkra, a ich działania wsparli Cukiernia Rosario i Piotr Siudziński.
OMKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB