Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

55-LATKA NIE ŻYJE. SPADŁA ZE SCHODÓW

2019-06-10 12:00:00 (ost. akt: 2019-06-10 12:40:36)

Podziel się:

NA SYGNALE\\\ Tragedia w gminie Kuczbork.1 czerwca przed północą w jednym z domów doszło do wypadku, wskutek którego śmierć poniosła jego mieszkanka. Trwa śledztwo prokuratury, które ma wyjaśnić, jak doszło do jej zgonu.

Z policyjnej notatki wynika, że do wypadku doszło ok. godz. 23.30. – W jednym z domów w gminie Kuczbork doszło do nieszczęśliwego wypadku – informuje rzecznik policji, sierż. szt. Tomasz Łopiński. W niewyjaśnionych na razie okolicznościach we własnym domu śmierć poniosła 55-letnia kobieta. Prawdopodobnie spadła ze schodów. Obrażenia, jakich doznała musiały być na tyle poważne, bo zmarła natychmiast. Jej śmierć potwierdził przybyły na miejsce lekarz. Niestety, okoliczności zgonu nie są zbyt jasne, dlatego prokurator, który był na miejscu, zdecydował o zabezpieczeniu ciała w celu wykonania sekcji zwłok.
– Śledztwo prowadzone jest w kierunku art. 151 kodeksu karnego – podaje rzecznik policji. Artykuł ten mówi, że „kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”. Na razie jednak jest to jedynie śledztwo. – Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań – mówi Łopiński.
Sekcja wykaże, co było przyczyną zgonu.
AO

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB