Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

ZŁOTKA DOCENIONE

2019-07-11 12:00:00 (ost. akt: 2019-07-12 09:31:36)
Siatkarki dostały vouchery na obozy sportowe

Siatkarki dostały vouchery na obozy sportowe

Podziel się:

WYDARZENIA\\\ Burmistrz Krzysztof Ziółkowski docenił sukces siatkarek UKS Victoria Lubowidz, mistrzyń Polski Kinder+Sport w Zabrzu

W piątek, 5 lipca, w sali USC w Lubowidzu zebrali się rodzice, trener wraz z siatkarkami – Oliwią Sieklicką, Zosią Babską i Nikolą Szostek oraz burmistrz Krzysztof Ziółkowski, by jeszcze raz przypomnieć sobie odniesiony niedawno w Zabrzu sukces podczas turnieju siatkarskiego Kinder+ Sport.
- Jest mi niezmiernie miło. Cały klub wykonał ogromną pracę, nie tylko dla siebie, ale również dla samorządu, dla sensu inwestowania pieniędzy w sport. Jesteście świadectwem, że warto ten klub prowadzić i finansować – zaczął włodarz Lubowidza, kierując te słowa uznania i wdzięczności do młodych siatkarek. – O Lubowidzu dzięki wam słyszy cała Polska. Może jeszcze nie jesteście w pełni świadome tego, o czym mówię, ale za kilka lat będziecie to wiedzieć – dodał. Wyraził dumę, że taki klub reprezentuje miasto i gminę, a swoimi sukcesami rozsławia Lubowidz na arenie ogólnopolskiej.
Burmistrz wręczył siatkarkom vouchery na obóz sportowy, dziękując tym samym za osiągnięty w Zabrzu sukces. Słowa uznania skierował też do obecnych na uroczystości rodziców i trenera.
- Liczymy, że sukcesy nie będą słabnąć. Liczymy na utrzymanie współpracy – zakończył włodarz zwracając się do obecnego na spotkaniu trenera Artura Kubkowskiego.
Na uroczystości nie było niestety opiekuna dziewczynek, trenera Damiana Zborowskiego.
AO

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB