środa, 3 czerwca 2020. Imieniny Anatola, Leszka, Tamary

TO SIĘ NIE ZDARZA, NAWET W SPARINGACH

2019-08-01 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-01 12:19:37)

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Takie wyniki są rzadkością, nawet w spotkaniach kontrolnych. Podopieczni Macieja Grzybowskiego rozgromili MKS Działdowo. Kibice oglądali jednostronne widowisko.

Takiego pogromu w spotkaniu na poziomie seniorskim dawno nie było. Takie mecze nie zdarzają się, a jednak. W Żurominie przy Żeromskiego Wkra pokazała miejsce w szyku MKS-owi Działdowo. Wprawdzie jest to zespół z Klasy A i był to tylko mecz sparingowy to skuteczność żurominian należy docenić.
Trener Maciej Grzybowski mecz kontrolny potraktował jak kolejną jednostkę treningową. Dał spory wymiar czasu gry każdemu zawodnikowi z kadry liczącej blisko 20 zawodników.
- Potraktowaliśmy ten mecz typowo treningowo, cieszę się, że mogliśmy przetestować różne warianty w ofensywie – mówił po meczu trener Maciej Grzybowski.

Goście do Żuromina przyjechali tylko w 13 i nie wytrzymali intensywności gry jaką zafundował zespół Wkry. Skuteczni w tym spotkaniu byli gracze testowani. Daniel Mitura, Kamil Skolmowski i Bartłomiej Śmigrodzki zanotowali trafienia dla Wkry, a oprócz nich Tomasz Kamiński, Bartłomiej Nowacki i Jakub Karolewski. Ostatecznie przy Żeromskiego padło aż 13 bramek.
OM

Wkra Żuromin – MKS Działdowo 13:0
Bramki: Mitura 4, Kamiński 2, Nowacki 2, Skolmowski 2, Karolewski 2, Śmigrodzki


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB