Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

POWAŻNE WZMOCNIENIA BIEŻUNIAN

2019-08-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-09 12:15:48)
Wśród nowych zawodników zarówno powroty, jak i debiuty.

Wśród nowych zawodników zarówno powroty, jak i debiuty.

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Wkra Bieżuń wzmacnia zespół. Do drużyny prowadzonej przez Roberta Piotrowskiego dołączają Michał Dzięgielewski, Łukasz Betlejewski, Marcin Rokicki i Grzegorz Barski. Władze klubu zafundowały kibicom wiele niespodzianek.

Wkra Bieżuń wzmacnia pierwszy zespół przed rozpoczęciem nowego sezonu. Jesienią w „żółto-niebieskich” barwach zobaczymy graczy, których kibice dobrze znają z występów we Wkrze. To właśnie z tą trójką zawodników w składzie bieżunianie wywalczyli awans do IV ligi.
Wkrę wzmacniają Michał Dzięgielewski, Łukasz Betlejewski oraz Marcin Rokicki. Dzięgielewski ostatnio związany był z Kasztelanem Sierpc, pozostali dwaj gracze z Orłem Goleszyn. Bieżunianie najwięcej oczekują po transferze Dzięgielewskiego. Ma on stworzyć z Maciejem Watkowskim skuteczny duet napastników. Z klubem z Bieżunia związał się także Grzegorz Barski. Defensor, który przez wiele lat kojarzony był z Wkrą Żuromin. Postanowił jednak zmienić barwy klubowe. Barski przez ostatnie pół roku nie uczestniczył w żadnych rozgrywkach. W barwach bieżuńskiej Wkry zagra również Michał Kosiński. Dla zawodnika to powrót do klubu z wypożyczenia do Stoczniowca Płock.
Bieżunianie po słabszej wiośnie chcą jesienią powrócić do dobrej gry i regularnego zdobywania punktów. Po kilku poważnych wzmocnieniach jest to bardzo realne. W tym sezonie szykuje się bardzo ciekawa walka o miejsca premiowane awansem lub barażem. Wzmocniła się Mławianka Mława, personalnie bardzo silne będą zespoły z powiatu ostrołęckiego – Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn. Wkra Bieżuń na rynku transferowym nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa.
Olgierd Markowski
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB