Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

SPADKOWICZ LEPSZY O BRAMKĘ

2019-08-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-09 12:18:23)

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Wkra Bieżuń w meczu kontrolnym rozegranym w Skępem uległa Kasztelanowi Sierpc. Spadkowicz z IV ligi wygrał 3:2.

Kolejne spotkanie kontrolne za sobą ma zespół Wkry Bieżuń. Podopieczni Roberta Piotrowskiego po spotkaniach z Wkrą Radzanów i Wichrem Cieszewo przyszedł czas na pojedynek z Kasztelanem Sierpc. Spadkowicz z IV ligi to już nie ten sam zespół co w ubiegłym sezonie. Czołowi gracze odeszli z klubu m.in. do Wkry Żuromin. Do zespołu z Bieżunia dołączył Michał Dzięgielewski. Doświadczony napastnik pokazał, że wciąż jest niezwykle skuteczny. To właśnie on zdobył jedną z bramek przeciwko swoim byłym klubowym kolegom. Dla Wkry trafił także Maciej Watkowski. Obaj gracze mają stanowić duet nie do zatrzymania. Jak pokazują sparingi napastnicy są skuteczni. Poprawić należy grę w defensywie. Młody zespół z Sierpca potrafił zaskoczyć bieżunian, potrafił wykorzystać błędy. Ostatecznie aż trzy razy piłkę z bramki musieli wyciągać bramkarze drużyny Wkry.
OM
Wkra Bieżuń – Kasztelan Sierpc 2:3
Bramki: Watkowski, Dzięgielewski
Zagrali: Przybyszewski, Retkowski, Leśniewski, Rokicki, Bieranowski, Kosiński, Betlejewski, Sarwiński, Ciążkowski, Krajewski, testowany, testowany, Dzięgielewski, Watkowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB