środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

NAREWSKI MOŻE ZAGRAĆ W BIEŻUNIU

2019-08-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-09 12:19:52)
Bartosz Narewski (z lewej) należy do bardzo walecznych graczy fot. mo

Bartosz Narewski (z lewej) należy do bardzo walecznych graczy fot. mo

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Bartosz Narewski może zostać nowym zawodnikiem Wkry Bieżuń. Gdyby transfer doszedł do skutku byłaby to spora niespodzianka. Jeszcze kilka dni temu niewiele na to wskazywało.

Letni okres przygotowawczy, a także letnie okienko transferowe mają to do siebie, że sytuacja zmienia się bardzo szybko. I choć transfery lubią ciszę, to o tym ewentualnym transferze jest już dość głośno.
Zawodnik Wkry Żuromin Bartosz Narewski jest blisko związania się z Wkrą Bieżuń. Ma zmienić IV ligę na grę w Lidze Okręgowej. Narewski należał do pierwszoplanowych zawodników w układance trenera Macieja Grzybowskiego. Ostatnie kilka miesięcy gracz pozostawał jednak bez regularnych treningów ze względu na pracę zawodową poza Żurominem. W sytuacji zawodowej nic się nie zmieniło i sam zawodnik z tego właśnie powodu miał zrezygnować z gry jesienią w Żurominie.
Otrzymał jednak propozycję gry z Bieżunia i wydaje się, że może z niej skorzystać. Zawodnik wziął udział w spotkaniu kontrolnym bieżunian. Dla Wkry Bieżuń byłby to bardzo wartościowy transfer, który zdecydowanie podniósłby jakość gry zespołu.
OM


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB