środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

GDZIE ZAGRA KAMIL SKOLMOWSKI?

2019-08-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-09 12:25:33)
Kamil Skolmowski (z prawej) w barwach Wkry Żuromin

Kamil Skolmowski (z prawej) w barwach Wkry Żuromin

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Gdzie zagra Kamil Skolmowski w nowym sezonie? Gracz trenuje we Wkrze Żuromin, włodarze tego klubu chcą pozyskać go pozyskać. Szefowie klubu z Bieżunia są skłonni do transferu, ale decyzji wciąż nie ma.

Do rozpoczęcia rozgrywek sezonu 2019/2020 pozostał tydzień. W środę 14 sierpnia rozgrywki wznawia IV liga i Liga Okręgowa. W której z nich zagra Kamil Skolmowski i w barwach jakiego zespołu? Zawodnik Wkry Bieżuń sam nie zna odpowiedzi na to pytanie.
Zainteresowanie jego usługami przez Wkrę Żuromin nie maleje. Ofensywny gracz pokazuje się z dobrej strony na treningach i w meczach kontrolnych, dlatego klub z IV ligi chce pozyskać gracza.
Żurominianie początkowo byli skłonni wypożyczyć zawodnika, ale teraz skłaniają się ku transferowi definitywnemu. Ze źródeł zbliżonych do klubu dowiadujemy się, że również zarząd klubu z Bieżunia jest skłonny „puścić” gracza ligę wyżej.
Do ustalenia zatem są istotne szczegóły. Sytuacja transferowa w letnim okresie jest dynamiczna, więc wszystko może się wydarzyć. Niewykluczone, że losy zawodnika ważyć się mogą nawet do ostatniego dnia okienka.
OM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB