Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

AKCJA DAJ DRUGIE ŻYCIE KSIĄŻCE

2019-08-13 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-13 16:33:57)

Podziel się:

INFORMACJE\\\ Po raz kolejny w Żurominie przeprowadzona zostanie akcja „Daj drugie życie książce”. Tym razem kolejną porcję książek będzie można nabyć w czasie rodzinnego festynu w sobotę, 24 sierpnia.

- Biblioteka przygotowuje dla dzieci specjalny teatrzyk – informuje nas dyrektor placówki Joanna Rakoczy. Przygotowywane jest przedstawienie teatralne dla dzieci pt. ,,Pippi Skarpetka”. To historia dziewczynki, która wychowuje się sama, bez opieki dorosłych. Pippi nie chodzi do szkoły, nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa, dlatego często wpada w niebywałe kłopoty. – W przedstawieniu poruszony będzie szeroko pojęty temat bezpieczeństwa w domu i na drodze. Dzieci w trakcie widowiska poznają znaki drogowe i podstawowe zasady ruchu drogowego. Spektakl ukazuje, jak ważne jest to, aby się nawzajem słuchać, uczyć się od siebie i przede wszystkim szanować – mówi Joanna Rakoczy. Spektakl rozpocznie się o 16.00.
Podczas festynu na stoisku bibliotecznym będzie można zaopatrzyć się w książkę w ramach akcji ,,Daj książce drugie życie”. Dostępne będą także inne ciekawe gadżety, a panie bibliotekarki z chęcią pomalują maluchom twarze.
AO


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kazik #2776840 | 5.184.*.* 14 sie 2019 09:06

    Super Cos nowego

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz