Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

BIEŻUŃ ZAKOŃCZYŁ OKRES PRZYGOTOWAWCZY ZWYCIĘSTWEM

2019-08-16 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-16 12:29:03)
Paweł Baca zdobył jedną bramkę

Paweł Baca zdobył jedną bramkę

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Wkra Bieżuń zakończyła okres przygotowawczy zwycięstwem nad Działdowem. Po dwóch golach Macieja Watkowskiego i jednym Pawła Bacy pokonali rywali 3:2.

Ostatnie spotkanie kontrolne przed wznowieniem rozgrywek ligowych na plus. Podopieczni Roberta Piotrowskiego na własnym obiekcie mierzyli się z MKS-em Działdowo. Klubem, który po upadku Startu Działdowo chce na nowo budować miasto na piłkarskiej mapie Polski. Działdowianie po udanym sezonie w klasie B w nowych rozgrywkach rywalizować będą już klasę wyżej i to oni mieli sprawdzić formę bieżunian przed sezonem. Zespół Wkry nie przystąpił do spotkania w optymalnym zestawieniu, więc nie można wyciągać z tego meczu daleko idących wniosków, ale zwycięstwo zawsze dobrze smakuje. Bieżunianie po dwóch bramkach skutecznego, jak zawsze, Macieja Watkowskiego i jednym golu doświadczonego Pawła Bacy pokonali rywala 3:2.
Dla bieżunian było to pierwsze zwycięstwo w meczu kontrolnym podczas tego okresu przygotowawczego. W pozostałych spotkaniach zanotowali remis z Wichrem Cieszewo oraz dwie porażki - z Kasztelanem Sierpc i Wkrą Radzanów.
Czas na ligę
Podopieczni Roberta Piotrowskiego już dziś rozpoczynają zmagania ligowe. Na własnym obiekcie rywalizować będą z Soną Nowe Miasto. Wszyscy liczymy, że inauguracji przebiegnie po myśli naszego zespołu. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 17:00. Arbitrem spotkania będzie Cezary Dzięgielewski z Mławy.
Olgierd MarkowskiWKRA Bieżuń 3 - 2 MKS Działdowo
Bramki: Watkowski x2, Baca
Zagrali: Retkowski, Przybyszewski, Baca, Leśniewski, Rokicki, Barski, K.Bieranowski, Betlejewski, Sarwiński, Ciążkowski, Przybułek, Kosiński, Sowiński, Krajewski, M.Dudek, Watkowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB