Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

BIEŻUŃSKICH TRANSFERÓW CIĄG DALSZY

2019-08-16 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-16 12:30:35)
Bartosz Narewski będzie reprezentował barwy bieżuńskie Wkry

Bartosz Narewski będzie reprezentował barwy bieżuńskie Wkry

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ To bardzo ciekawe lato dla Wkry Bieżuń. Klubowi działacze są bardzo aktywni. Do Wkry dołączają Bartosz Narewski, Michał Gołębiewski i Marcin Kądalski.

underline textKadra Miejskiego Klubu Sportowego Wkra Bieżuń wydaje się być już zamknięta. Klub poczynił trzy kolejne transfery, które mają dać jakość nowemu zespołowi, który walczyć będzie w Lidze Okręgowej.
Do składu dziewiątej drużyny poprzedniego sezonu dołączają dwaj doświadczeni gracze. Pierwszym z nich jest Michał Gołębiewski. Dla defensora to powrót po rocznym pobycie we Wkrze Żuromin. Obrońca w poprzednim sezonie grał na poziomie IV ligi, ale wiosny, ze względu na kontuzję, nie możne uznać za udaną. Drugim graczem, który zmienił IV ligową Wkrę na Wkrę Bieżuń jest Bartosz Narewski. Dynamiczny skrzydłowy był zawodnikiem pierwszego wyboru dla Macieja Grzybowskiego w ubiegłym sezonie. Teraz sytuacja Narewskiego zmieniła się ze względu na pracę zawodnika i brak możliwości regularnego treningu. Zawodnik skorzystał z oferty zarządu klubu z Bieżunia i w najbliższym sezonie będzie miał możliwość gry w koszulce bieżuńskiego zespołu. Będzie to spore wzmocnienie klubu. Zawodnik może zagrać na obu stronach pomocy i z pewnością, w dobrej formie, będzie jednym z liderów bieżuńskiej Wkry.
Dla bieżuńskich fanów nieznaną postacią może być Marcin Kądalski. To trzeci nowy gracz potwierdzony w ostatnich dniach. Kądalski przez ostatnie półtora roku reprezentował barwy Orła Goleszyn w płockiej Lidze Okręgowej. W minionym sezonie zaliczył on 18 występów ligowych w barwach Orła. Podobnie jak Narewski gracz występuje w drugiej linii.
OM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB