Piątek, 10 kwietnia 2020. Imieniny Borysławy, Makarego, Michała

SONA NOWE MIASTO BYŁA BEZ SZANS

2019-08-23 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-23 12:24:25)
Paweł Baca zdobył bramkę w meczu z Soną

PIŁKA NOŻNA\\\ Choć pierwsi na prowadzenie wyszli goście to i tak z Bieżunia wrócili bez punktów. Wkra Bieżuń na inaugurację sezonu pokonała Sonę Nowe Miasto 4:1.

Spotkanie inauguracyjne nowego sezonu lepiej rozpoczęli piłkarze Sony Nowe Miasto. Szansę na gola gościom stworzyli bieżunianie. Zupełnie niepotrzebny wślizg jednego z graczy Wkry powalił na murawę piłkarza Sony. Sytuacja miała miejsce w polu karnym, więc sędzia nie wahał się i przyznał gościom jedenastkę. Gola na bramkę zamienił Łukasz Barankiewicz. W 23 minucie był już remis. Dalekie zagranie za linię obrony do Dzięgielewskiego,ten wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą, wychodzi sam na sam i strzałem obok bramkarza umieszcza piłkę w bramce. Siedem minut później Wkra wyszła na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Watkowskiego strzelał Paweł Baca. Watkowski poza asystą zaliczył też gola. W 57 minucie strzałem z rzutu wolnego podwyższył prowadzenie Wkry. Wynik ustalił Rafał Sarwiński w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

OM

Wkra Bieżuń – Sona Nowe Miasto 4:1 (2:1)
Bramki: Dzięgielewski 23 min., Baca 30 min.,Watkowski 57 min., Sarwiński 90+3 min. - Barankiewicz 10 min. (k)

Skład: Retkowski- Rokicki, Leśniewski, Barski (Watkowski, Krajewski) Gołębiewski, Baca (M.Dudek), Betlejewski, Kosiński, Narewski (Sarwiński), Przybyszewski (Kądalski), Dzięgielewski