Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

PUCHAROWA NIESPODZIANKA

2019-08-29 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-30 12:22:22)

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA \\\ Boruta Kuczbork sprawił ogromną niespodziankę pokonując w II rundzie okręgowego Pucharu Polski faworyzowaną Mławiankę Mława. "Boruciarze" wygrali na własnym obiekcie 2:1.

Przed spotkaniem zespół Boruty skazywany był na porażkę. Mławianka, choć w ubiegłym sezonie spadła z IV ligi to zebrała zespół na miarę walki o powrót na czwartoligowe boiska. Początek sezonu goście mieli niezwykle udany. Dwa spotkania, szesnaście bramek, sześć punktów. Bilans imponujący.

Boruta dobrze czuła się w roli zespołu niedocenianego i pokazała, że nikogo nie można lekceważyć. Zespół z Kuczborka był bardzo zmotywowany, zagrał bardzo ambitnie i udowodnił, że stać ich na sprawienie niespodzianki. Na tle rywala grał dobrze, stwarzał swoje sytuacje, a co ważniejsze był skuteczny. Po bramkach Adama Juszczyka z rzutu karnego i Marcina Reksa Boruta wygrał 2:1
Honorowe trafienie dla gości padło dopiero w doliczonym czasie gry do drugiej połowy. Autorem bramki był Szymon Masiak.

OM

Boruta Kuczbork - Mławianka Mława 2:1
Bramki: Juszczyk (rzut karny), Reks - Masiak
Sędziował: Ursyn Smacki (Ciechanów)

Skład: Zieliński - Jończak, D.Klimek, Rybak, Deka (Kowalski) - Szymański (Musiałek), Kaszuba (Sadowski), Watkowski (Suchoparski), Szumiński (Reks)- Kawczyński (J.Stańczak), Juszczyk (P. Klimek)


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB