Piątek, 15 listopada 2019. Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda

Z SIEKIERĄ W RĘKU

2019-08-29 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-30 12:54:16)
Awanturnik próbował ranić policjantów siekierą (zdjęcie poglądowe: policja.pl)

Awanturnik próbował ranić policjantów siekierą (zdjęcie poglądowe: policja.pl)

Podziel się:

NA SYGNALE\\\ Podczas interwencji w Nowej Wsi (gm. Siemiątkowo) agresywny 55-latek próbował ranić policjantów siekierą. Odpowie za napaść.

W ubiegły piątek, chwilę po godzinie 10:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żurominie wysłał patrol do interwencji domowej. Dyspozytor numeru alarmowego został poinformowany o awanturującym się 55-latku w Nowej Wsi (gm. Siemiątkowo). O pomoc prosili domownicy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce mieli problem z nawiązaniem kontaktu z awanturnikiem, bo ten zamknął się w domu. Po paru chwilach funkcjonariuszom udało się skłonić awanturnika do kontaktu. Przez chwilę rozmawiali z nim przez okno, nakłaniając go do opuszczenia domu. Mundurowi skierowali się w stronę drzwi wejściowych. Kiedy 55-latek otworzył je jego widok wzbudził niepokój policjantów. Awanturnik trzymał w ręku siekierę, którą zamachnął się w ich stronę. Funkcjonariusze na szczęście byli szybsi. Natychmiast obezwładnili krewkiego mężczyznę i zakuli go w kajdanki. Zatrzymany jest dobrze znany policji, ze względu na jego wcześniejsze, agresywne występki.
- Mężczyzna odpowie za swoje czyny zgodnie z art. 223 kodeksu karnego (czynna napaść na funkcjonariusza publicznego), obecnie zastosowanego wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu- informuje oficer prasowy KPP Żuromin mł.asp. Tomasz Łopiński.
Kacper Czerwiński


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Urzytkownik #2785663 | 95.49.*.* 3 wrz 2019 15:33

    Panie Bogdanie, czy jest Pan nienormalny?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Bogdan #2784685 | 37.47.*.* 1 wrz 2019 08:40

    To jest wina wójta. Pozwala mieć mieszkańcom gminy siekiery w domu. Trzeba odwołać wójta. Zrobić w końcu porządek z siekierami. Tak nie może być...

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz