Piątek, 15 listopada 2019. Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda

MARIUSZ GROTKOWSKI Z KOLEJNYM TRYUMFEM

2019-09-13 12:00:00 (ost. akt: 2019-09-13 12:16:11)
Mariusz Grotkowski jest multimedalistą Mistrzostw Polski. Odnosi sukcesy również na arenach międzynarodowych

Mariusz Grotkowski jest multimedalistą Mistrzostw Polski. Odnosi sukcesy również na arenach międzynarodowych

Podziel się:

TRÓJBÓJ SIŁOWY\\\ Puchar Polski w trójboju siłowym klasycznym dla Mariusza Grotkowskiego. Siłacz z Chamska nie miał problemów ze zwycięstwem, choć wyniki mogły być lepsze.

Mariusz Grotkowski w Polsce nie ma sobie równych w kategorii 66 kilogramów w trójboju siłowym. Wielokrotny mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszy. Mimo że wyniki jakie osiągnął nie były najlepsze. W przysiadzie Grotkowski w najlepszej próbie osiągnął wynik 192,5 kilograma, w wyciskaniu leżąc 152,5 kilograma, a w martwym ciągu 220 kilogramów. Dało to łączny wynik 565 kilogramów. Ze swojego startu nie jest zadowolony sam zawodnik.
–Nie był to udany start. Osiągnąłem słabe wyniki, ale czasem tak musi być. Lepiej teraz niż na zawodach międzynarodowych – uśmiecha się Mariusz Grotkowski i dodaje – liczy się zwycięstwo, nawet jeśli czasem wyniki są poniżej oczekiwań.
Szansa na rehabilitację będzie już niebawem. Zbliżają się bardzo ważne dla zawodnika zawody. W październiku Grotkowski wybiera się do Tampere w Finlandii, gdzie będzie startował w Mistrzostwach Europy w wyciskaniu leżąc. W listopadzie w Dubaju odbędą się natomiast mistrzostwa świata w trójboju siłowym.

OM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB