Czwartek, 28 maja 2020. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

NOWA OFERTA ŻUROMIŃSKIEJ BIBLIOTEKI

2019-09-17 12:00:00 (ost. akt: 2019-09-17 13:26:49)

Podziel się:

INFORMACJE\\\ Powiatowo-Miejska Biblioteka Publiczna w Żurominie wzbogaciła się o nowe audiobooki.

Bibliotekarki w szczególności polecają: „Trzy razy miłość” Piotra Podgórskiego. To opowieść o trzech kobietach, trzech osobowościach, trzech różnych światach połączonych przez jedną nic – miłość. Wciągająca historia o losach trzech kobiet – warszawskiej dziennikarki śledczej, tajemniczej znachorki z urokliwej wsi na Podkarpaciu i zdradzonej przez męża dziewczyny, która toczy walkę o życie bez nowotworu. Drugą polecaną książką jest „Wiedźma duszona w winie” Marty Obuch. Bożena - stateczna pani menadżer jednego z banków – prowadzi uporządkowane, choć dość przewidywalne życie, w którym nie ma miejsca na szaleństwa. Nieoczekiwanie dziedziczy po wuju nieruchomość w małym miasteczku i odtąd już nic nie będzie takie samo.
Ostatnią nowością jest „Światła w jeziorze” Gosi Lisińskiej. To opowieść o Karolinie, która jest zabawną i błyskotliwą dziewczyną, od roku zakochaną bez wzajemności w koledze z pracy. I oto któregoś dnia spotyka go nad jeziorem, a wszystko się zmienia. Że jednak świat bywa złośliwy, na drodze Karoliny staje nie tylko Kuba, ale i pewien nieprawdopodobnie seksowny Włoch…
Bibliotekarki zachęcają do odwiedzenia placówki. W ofercie także mnóstwo nowych, tradycyjnie wydanych pozycji wydawniczych.
AO


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB