Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

BENIAMINEK POCZUŁ SIŁĘ LIDERA

2019-09-20 12:00:00 (ost. akt: 2019-09-20 12:16:03)
Paweł Baca otworzył wynik pojedynku

PIŁKA NOŻNA\\\ Wkra Bieżuń nie miała litości dla beniaminka okręgówki GKS-u Pokrzywnica. Na własnym terenie gracze Roberta Piotrowskiego pokonali rywala aż 6:2. Trzy gole dla Wkry zdobył Michał Dzięgielewski. Spotkanie było bardzo widowiskowe.

Lider wciąż w formie. Po ubiegłotygodniowej wpadce w Jednorożcu nie ma już śladu. Bieżunianie na własnym terenie pokazali, że mierzą wysoko. O sile zespołu Roberta Piotrowskiego przekonał się tegoroczny beniaminek rozgrywek Ligi Okręgowej GKS Pokrzywnica.
Trzeba przyznać, że bieżunianie byli tego dnia bardzo konkretni i pokazali gościom kto należy do zespołów z czołówki ligi. Już w dziesiątej minucie bieżunianie objęli prowadzenie po ładnym strzale Pawła Bacy. Po pół godzinie gry było 2:0. Z rzutu wolnego piłkę do siatki posłał Łukasz Betelejewski. Wprawdzie bramkarz gości Mateusz Miłoński miał piłkę na rękach, ale ta ostatecznie znalazła drogę do bramki. Trzy minuty później defensorom i bramkarzowi przedstawił się Michał Dzięgielewski i było 3:0.
Przed przerwą goście zdołali jednak zdobyć jedną bramkę. Piotra Retkowskiego pokonał najlepszy strzelec zespołu z Pokrzywnicy z ubiegłego sezonu, Łukasz Olejnik.
Po zmianie stron wiele się działo. Już pierwsze minuty pokazały, że mecz będzie interesujący. Goście dwie minuty po przerwie zdobyli bramkę kontaktową za sprawą Mateusza Samsela. Na odpowiedź Wkry nie trzeba było długo czekać. A odpowiedź była bardzo mocna. Trzy minuty po stracie gola Michał Dzięgielewski po raz kolejny pokazał swój snajperski nos, a minutę po jego bramce do siatki gości piłka trafiła raz jeszcze. Tym razem gola na swoje konto zapisał Bartosz Narewski. Na każdy atak gości bieżunianie mieli znakomitą odpowiedź. Wynik ustalił, kompletując hat-trick, Michał Dzięgielewski w 75 minucie gry.
Po sześciu kolejkach bieżunianie pozostają liderem. Wkra ma punkt przewagi nad zespołem Mławianki Mława i Narwii Ostrołęka, dwa nad Kryształem Glinojeck i KS CK Troszyn.

Wkra Bieżuń - GKS Pokrzywnica 6:2
Bramki: P.Baca 11 min., Ł.Betlejewski 30 min., M.Dzięgielewski 33, 50, 75 min., B.Narewski 51 min. - Olejnik 36 min., Samsel 47 min.
Skład: Retkowski- Rokicki, Gołębiewski, Barski, Kosiński, Betlejewski, Baca, Dudek, Przybyszewski, Narewski, Dzięgielewski.