Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

MEMORIAŁ FRYSZKOWSKIEJ DLA VICTORII

2019-10-04 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-04 12:10:21)
Dobry występ w Radomiu zakończony I miejscem

Dobry występ w Radomiu zakończony I miejscem

Podziel się:

SIATKÓWKA\\\ UKS Victoria Lubowidz wygrała memoriał Danuty Fryszkowskiej rozgrywany w Radomiu. Siatkarki z Lubowidza w finale pokonały Akademię Radomki Radom I 2:1.

Memoriał Danuty Fryszkowskiej, nauczycielki, trenerki i założycielki klubu MUKS Trzynastka został rozegrany w Radomiu. W imprezie udział wziął zespół z Uczniowskiego Klubu Sportowego Victoria Lubowidz. Siatkarki Artura Kubkowskiego traktowały te zmagania jako etap przygotowań do turnieju rozstawieniowego Kinder + Sport.

Od początku turnieju nasze dziewczęta prezentowały wysoką formę. W rywalizacji grupowej, pierwszego dnia, nasze dziewczęta wygrały wszystkie cztery spotkania i bez porażki awansowały do walki o medale. Tam, w półfinale dziewczęta mierzyły się z MOS Wola Warszawa II. Mimo dość wysoko postawionej poprzeczki nasz zespół wygrał nie tracąc seta. W finale dziewczęta spotkały się z zespołem Akademia Radomki Radom. Tym razem to nasz zespół miał słabszy moment. Były momenty przestojów, ale mimo to zwyciestwo 2:1 stało się faktem, a tym samym zwycięstwo w całym turnieju. MVP całego turnieju została Zosia Jackiewicz, a najlepszą zawodniczką na pozycji libero Wiktoria Czajkowska.

OM

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. UKS Victoria Lubowidz
2. Akademia Radomki I
3. MOS Wola Warszawa
4. UKS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
5. UKS Lesznowola
6. Akademia Radomki
7. Skarżysko
8. UKS Sęp Żelechów
9. Radomka IV
10. Radomka III


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB