Poniedziałek, 16 grudnia 2019. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

REHABILITACYJNY TURNUS DLA DZIECI

2019-10-07 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-07 12:04:24)

Podziel się:

INFORMACJE\\\ Grupa rodziców dzieci niepełnosprawnych z terenu powiatu żuromińskiego zorganizowała dla swoich pociech II Rodzinny Turnus Rehabilitacyjny w Darłówku. Była to doskonała okazja do rehabilitacji i terapii w korzystnych warunkach.

Dzieci wraz z rodzicami przebywały w Ośrodku Wczasowo – Rehabilitacyjnym „Róża Wiatrów” od 9 do 22 września. - W trakcie pobytu realizowane były różnego rodzaju zajęcia usprawniające, zabiegi rehabilitacyjne i lecznicze – informuje nas jedna z matek. Dla dzieci dostępne były m.in. masaże, basen, dogoterapia, zajęcia manualne. – Turnus był okazją na wypoczynek nad morzem, korzystanie z klimatu, ale także szansą dla nas, rodziców, do wymiany doświadczeń rodzicielskich, oderwania się od często trudnej codzienności – dodaje mieszkanka powiatu. Nieodłączną częścią wyjazdu była wzajemna wieczorna integracja przy muzyce. Uczestnicy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.
Organizatorzy dziękują serdecznie za okazaną pomoc i wsparcie osobom prywatnym i firmom, które wsparły ich inicjatywę. Wśród sponsorów znaleźli się zarówno właściciele małych sklepów czy firm, jak i większych przedsiębiorstw.
AO

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB