Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

SKANSEN Z WYRÓŻNIENIEM MAGAZYNU VIP

2019-10-16 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-16 12:11:19)
Nagrodę odebrała Bogusława Trojanowska zastępca dyrektora Skansenu.

Nagrodę odebrała Bogusława Trojanowska zastępca dyrektora Skansenu.

Podziel się:

REGION\\\ 11 października 2019r. podczas uroczystej Gali „Magazynu VIP”, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu zostało uhonorowane statuetką VIP Biznesu w kategorii działalność kulturalna Promotor Kultury 2019.

Muzeum zostało docenione za konsekwentne utrwalanie i przekazanie kolejnym pokoleniom świadectwa tożsamości mieszkańców Mazowsza poprzez działalność naukowo-badawczą, edukacyjną i promocyjną; podążanie za rosnącymi potrzebami i oczekiwaniami zwiedzających w sferze uczestnictwa w kulturze; umiejętność łączenia działalności kulturalnej z biznesową, a także profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. W tegorocznej edycji wydarzenia, wśród wyróżnionych obok Muzeum znalazły się między innymi takie osobowości artystyczne jak Janusz Penderecki, Mieczysław Szcześniak, Grażyna Brodzińska, Marek Kościkiewicz, jak również społecznicy i działacze samorządowi: Klinika Budzik Fundacji A KOGO? Ewy Błaszczyk i prof. Jerzy Stępień, jeden z twórców samorządu terytorialnego w Polsce.
Gala VIP stanowi okazję do spotkania biznesu ze światem kultury i sztuki. Podczas uroczystości statuetkami VIP wyróżniane są rodzime firmy i osobowości, które w swojej dziedzinie osiągnęły sukces rynkowy, marketingowy i medialny, od przemysłu, przez usługi i ochronę zdrowia, po osiągnięcia w sferze sztuki. Stałą kategorią jest VIP Biznesu, w której statuetki są przyznawane tym przedsiębiorcom/menadżerom/firmom, które osiągnęły najwyższy poziom w zakresie zarządzania, organizacji pracy a także gospodarowania budżetem. Stanowi certyfikat niezawodności, wysokiej jakości oferowanych usług i produktów oraz innowacyjności.
Statuetka VIP Biznesu jest dla Muzeum Wsi Mazowieckiej dużym wyróżnieniem. Wyróżnienie to z rąk redaktora naczelnego Mariusza Gryżewskiego odebrała Bogusława Trojanowska, zastępca dyrektora Muzeum. Jej zdaniem to znakomita motywacja do dalszej pracy, a tym samym rozwoju instytucji.
Joanna Szewczykowska
Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB