Sobota, 30 maja 2020. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

UDERZYŁA W DWA AUTA

2019-10-24 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-24 22:22:43)

Podziel się:

NA SYGNALE\\\ Troje dzieci, z których najmłodsze ma niespełna 6 miesięcy brało udział wypadku, do którego doszło w poniedziałek po południu na drodze przed Dąbrową.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadąca citroenem od Żuromina w stronę Dąbrowy 37-latka nagle, z niewyjaśnionych przyczyn skręciła na przeciwległy pas, którym do Żuromina jechał seat ibiza, a za nim dostawczy mercedes. Citroen uderzył w pierwsze auto, potem w drugie i wylądował w rowie.
Kierująca seatem 30-latka podróżowała z dwójką dzieci. Dziewczynki mają 2 latka i 8 lat. Obie jechały z tyłu, młodsza w foteliku, starsza na specjalnym siedzisku, obie przypięte pasami bezpieczeństwa. Niestety starsza prawdopodobnie wskutek bocznego zderzenia samochodów uderzyła o coś głową. Z lekkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala w Ciechanowie. Młodszą zaś odwieziono na jakiś czas na obserwację do Żuromina, podobnie jak 6-miesięczne dziecko z citroena, które matka wiozła w nosidełku na przednim siedzeniu.
- Na razie czynności wykonywane są tak, jak przy wypadku drogowym. Tak wstępnie zostało to zakwalifikowane – informuje nas naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Jan Składanowski. Jak dodaje, prawdopodobnie kierująca citroenem kobieta zapatrzyła się przez chwilę na dziecko, co mogło spowodować utratę panowania nad autem. To wyjaśnia teraz żuromińska policja.
Na pewno wszyscy kierujący byli trzeźwi, i kierująca citroenem mieszkanka Bieżunia, i jadąca seatem mieszkanka Sarnowa, a także 26-latek z Pasymia, który jechał dostawczym mercedesem.
AO


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB