Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

SIATKARSKIE SZLIFY W GRUDZIĄDZU

2019-11-22 12:00:00 (ost. akt: 2019-11-22 12:13:35)

Podziel się:

SIATKÓWKA\\\ Dziewczęta ze szkółki siatkarskiej Mini Volley Żuromin w kategorii trójek w turnieju minisiatkówki, w Grudziądzu zbierały kolejne siatkarskie szlify. Zespoły z Żuromina zajęły odpowiednio 14 i 16 miejsce.

Szesnaście drużyn uczestniczyło w turnieju minisiatkówki w kategorii „trójek”, który odbył się w Grudziądzu. Impreza ta była kolejną okazją do konfrontacji umiejętności na tle rywalek, ale także szansą na zdobycie doświadczenia, którego dziewczęta z Żuromina potrzebują. Mini Volley wystawił do rozgrywek dwa zespoły.
–Nasze drużyny jak na razie zbierają cenne doświadczenie w takich turniejach i uczą się siatkarskiego rzemiosła. Dobre mecze przeplatają słabszymi występami, ale pomimo wszystko odnoszą swoje pierwsze zwycięstwa. Z każdym występem coraz pewniej czują się na parkiecie i coraz więcej umiejętności z treningu przenoszą na turniejowe boiska – informują trenerzy zespołu w oficjalnym komunikacie.
Obie drużyny zaliczyły po dwa zwycięskie spotkania. Ostatecznie pozwoliło to na zajęcie odpowiednio czternastej i szesnastej pozycji.

OM

Skład: Julia Platewicz, Wiktoria Szymańska, Julia Wiśniewska, Dominika Orłowska, Wiktoria Antoszewska, Weronika Lipińska
Trener: Jarosław Mierzwiak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB