Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

SPADEK LUBOWIDZA- PO 3 PORAŻKACH I 2 ZWYCIĘSTWACH

2019-11-29 12:00:00 (ost. akt: 2019-11-29 12:04:50)

Podziel się:

SIATKÓWKA\\\ Drugi turniej I ligi młodziczek nie odbył się pomyśli zespołu Artura Kubkowskiego. Siatkarki UKS Victoria Lubowidz musiały pożegnać się z rozgrywkami.

Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego Victoria Lubowidz zagrały w II turnieju rozgrywek I ligi młodziczek. Po ostatnim niezłym turnieju dziewczęta utrzymały się w rozgrywkach. Tym razem, niestety, było inaczej. Do utrzymania zabrakło niewiele. O spadku zespołu zadecydowały sety. Dziewczęta z Lubowidza były słabsze od trzech zespołów. Przegrały, bez zwycięstwa w choćby jednym secie, z zespołami z Mysiadła oraz Warszawy (MOS Wola) i Nadarzyna. Drugiego dnia odniosły dwa zwycięstwa. Po tie-breaku pokonały zespół z Radomia oraz bez starty seta Atenę Warszawa. To nie wystarczyło i jako jeden z dwóch zespołów UKS żegna się z rozgrywkami.
Kolejny turniej nasz zespół zagra na drugim szczeblu rozgrywek. Podopieczne Kubkowskiego z pewnością będą chciały szybko wrócić w szeregi sześciu najlepszych drużyn. Będą jednymi z faworytek turnieju II ligi i jeśli młode zawodniczki z Lubowidza zagrają na swoim wysokim poziomie może im się to udać. Trzymamy kciuki za szybki powrót do elity.

OM


Wyniki:

Victoria Lubowidz - Krótka Mysiadło 0:2
Victoria Lubowidz - MOS Wola Warszawa 0:2
Victoria Lubowidz – GLKS Nadarzyn 0:2
Victoria Lubowidz - Radom 2:1
Victoria Lubowidz – Atena Warszawa 2:0

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB