Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

KOLEJNY SUKCES SIATKAREK

2019-12-06 12:00:00 (ost. akt: 2019-12-06 12:15:32)

Podziel się:

MINISIATKÓWKA \\\ Zespół złożony z dziewcząt z klubu UKS Victoria Lubowidz wraz z zawodniczkami klubu Polonez Wyszków wygrały VII Mikołajkowy Turniej.

W Nadarzynie odbył się Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki. Podczas tego turnieju klub UKS Victoria Lubowidz reprezentowały Zofia Babska i Nikola Szostek, które po raz kolejny połączyły siły z zawodniczkami klubu Polonez Wyszków. Skład łączony, podobnie jak podczas turnieju w Wałczu o Puchar Małgorzaty Glinki, rywalizował w kategorii trójek.
Plan jaki sobie założyliśmy zaczyna się coraz bardziej sprawdzać, bo nasza gra długimi momentami wyglądała naprawdę dobrze. Dziewczyny rozumieją się coraz lepiej, a to przekłada się na większą pewność w ich zagraniach – informuje klub UKS Victoria na portalu społecznościowym.
Zespół Victorii i Poloneza w silnie obsadzonym turnieju spisał się rewelacyjnie. Dziewczęta okazały się najlepsze pokonując w finale Spartę Warszawa. Na kolejnych miejscach uplasowały się GLKS Nadarzyn i Jedynka Kozienice.

OM

Klasyfikacja końcowa

1. Victoria Lubowidz-Polonez Wyszków
2. Sparta Warszawa
3. GLKS Nadarzyn
4. Jedynka Kozienice

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB