Piątek, 29 maja 2020. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

2019-12-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-12-09 12:29:50)

Podziel się:

INFORMACJE\\\ 26 listopada w żuromińskiej bibliotece gościły dzieci z Przedszkola nr 1 Żurominie. Spotkanie odbyło się z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego 25 listopada.

Podczas bibliotecznej uroczystości poświęconej najpopularniejszej dziecięcej przytulance najmłodsi poznali dzięki prezentacji jej historię oraz historię popularnych misiowych bohaterów książek i filmów animowanych.
Dzieci obejrzały fragmenty filmów animowanych o misiu Colargolu i Uszatku. Na zakończenie pobawiły się na dywanie interaktywnym oraz dostały misiowe lizaki. Nie obyło się bez wspólnego zdjęcia.
Drugie spotkanie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odbyło się 28 listopada. Tego dnia do placówki przyjechali aktorzy z Teatru „Edu-Artis”. Przedstawili spektakl pt.: „Bajkowy świat małego Misia” dla dzieci z Przedszkola nr 2 w Żurominie, Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Żurominie, Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Gościszce oraz Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Żurominie. Aktorzy wcielili się w postacie Misi, Misia, Pana Kleksa, Pszczółki oraz Czarownicy, która latała na miotle z dziećmi. Było miło i wesoło!
AOKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB