Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

GŁOSOWANIE! - CZAS START!

2019-12-23 13:49:54 (ost. akt: 2019-12-23 14:16:27)

Podziel się:

PLEBISCYT\\\ Już po raz czwarty wspólnie z Wami nagrodzimy najpopularniejszych sportowców. W tym roku przyznamy nagrody w trzech kategoriach.

Wystartowaliśmy!

Własnie rozpoczęło się głosowanie w czwartej edycji plebiscytu na "Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Żuromińskiego 2019". W tegorocznym głosowaniu wyłonimy laureatów trzech kategorii:

1. Junior
2. Senior
3. Trener

SMS-y na swoich faworytów można wysyłać w terminie:
od 23 grudnia 2019 do 23 stycznia 2020 r. do godz.23.59.
(koszt SMS to 1,23 zł z VAT).
Oficjalnie ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 31 stycznia podczas Balu Sportowca w sali bankietowej "Atmosfera"


zachęcamy do śledzenia wyników na bieżąco

JUNIOR
głosujemy wysyłając SMS na numer 7148 o treści: KZ(kropka)NSPJ(kropka)numer swojego kandydata


1. Zofia Babska (siatkówka) – KZ.NSPJ.1
2. Jakub Banacki (piłka nożna)- KZ.NSPJ.2
3. Jakub Cichoń (piłka nożna)- KZ.NSPJ.3
4. Zofia Czajkowska (siatkówka)- KZ.NSPJ.4
5. Klaudia Gajewska (siatkówka)- KZ.NSPJ.5
6. Zofia Jackiewicz (siatkówka) – KZ.NSPJ.6
7. Dominika Kiszelewska (siatkówka)- KZ.NSPJ.7
8. Mikołaj Lachowicz (piłka nożna)- KZ.NSPJ.8
9. Adrian Lech (piłka nożna)- KZ.NSPJ.9
10. Daniel Leśniewski (piłka nożna)- KZ.NSPJ.10
11. Dawid Manista (lekkoatletyka)- KZ.NSPJ.11
12. Wiktoria Mehrholtz (siatkówka)- KZ.NSPJ.12
13. Maciej Oszmański (piłka nożna)- KZ.NSPJ.13
14. Oliwia Sieklicka (siatkówka)- KZ.NSPJ.14
15. Nikola Szostek (siatkówka)- KZ.NSPJ.15



SENIOR
głosujemy wysyłając SMS na numer 7148 o treści: KZ(kropka)NSPS(kropka)numer swojego kandydata


1. Maciej Ciążkowski (piłka nożna)- KZ.NSPS.1
2. Tomasz Kamiński (piłka nożna)- KZ.NSPS.2
3. Damian Kawczyński (piłka nożna)- KZ.NSPS.3
4. Jakub Kaźmierski (piłka nożna)- KZ.NSPS.4
5. Miłosz Leśniewski (piłka nożna)- KZ.NSPS.5
6. Andżelika Płótnicka (trójbój siłowy)- KZ.NSPS.6
7. Marlena Szczepkowska (piłka nożna)- KZ.NSPS.7
8. Bartłomiej Żelazny (piłka nożna)- KZ.NSPS.8



TRENER
głosujemy wysyłając SMS na numer 7148 o treści: KZ(kropka)NSPT(kropka)numer swojego kandydata


1. Maciej Grzybowski (piłka nożna)- KZ.NSPT.1
2. Mariusz Kołakowski (piłka nożna)- KZ.NSPT.2
3. Artur Kubkowski (siatkówka)- KZ.NSPT.3
4. Ewelina Liszewska (piłka nożna)- KZ.NSPT.4
5. Robert Piotrowski (piłka nożna)- KZ.NSPT.5
6. Mateusz Stopczyński (piłka nożna)- KZ.NSPT.6
7. Cezary Sznyter (piłka nożna)- KZ.NSPT.7