Piątek, 28 lutego 2020. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA WOŚP

2020-01-17 12:00:00 (ost. akt: 2020-01-17 12:09:52)

Podziel się:

SIATKÓWKA\\\ AZS Uniwersytet Gdański został triumfatorem turnieju piłki siatkowej rozegranego w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Studenci z Gdańska w finale pokonali Dre-Mar Żuromin. Rozegrane mecze były bardzo widowiskowe.

Żuromiński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz z Miejskim Klubem Sportowym Wkra Żuromin zorganizował turniej piłki siatkowej pod honorowym patronatem Starosty Żuromińskiego.
W sobotę, w przeddzień 28 finału siedem zespołów stanęło do walki o tytuł najlepszej drużyny i wsparło zbiórkę tegorocznej akcji. Na parkiecie zagrały zespoły: AZS Uniwersytet Gdański, Dremar Żuromin, Gródki, Impact Żuromin, Inter Marine Gdańsk, Legends Olsztyn, oraz Reprezentacja Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie.
Po wielogodzinnej walce w finale walczyli akademicy z Gdańska i najbardziej utytułowany amatorski zespół z Żuromina – Dre-Mar Team. Po zaciętym spotkaniu lepsi okazali się gdańszczanie. W starciu o trzecie miejsce natomiast Inter Marine Gdańsk pokonał drugi z żuromińskich zespołów – Impact.

Olgierd Markowski

Czołowa klasyfikacja:
1. AZS Uniwersytet Gdański
2. Dre-Mar Żuromin
3. Inter Marine Gdańsk
4. Impact ŻurominKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB