Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

ŻUROMIŃSCY POLICJANCI NA PODIUM TURNIEJU

2020-02-07 12:00:00 (ost. akt: 2020-02-07 12:06:13)

Podziel się:

PIŁKA HALOWA\\\ W Ciechanowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Żuromińscy stróże prawa zajęli 3 miejsce.

W sobotę 1 lutego odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Michał Ledzion. O tytuł najlepszego zespołu walczyło osiem komend - z komend powiatowych w Ciechanowie, Mławie, Żurominie, Płońsku, Przasnyszu, Makowie Mazowieckim, Pułtusku i komendy miejskiej w Ostrołęce.
W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie rywalizowano w dwóch grupach. Spotkania toczyły się 12 minut bez przerwy w grze. Rywalizacja w grupach wyłoniła czterech półfinalistów - z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, Mławie, Żurominie oraz komendy miejskiej w Ostrołęce.
Niestety półfinałowy pojedynek nie przebiegł po myśli żuromińskich policjantów. Musieli uznać wyższość rywali i grali w tzw. finale pocieszenia. Tam okazali się lepsi od policjantów z Komendy Miejskiej w Ostrołęce i ostatecznie zajęli trzecią pozycję.
Do Żuromina trafiło też wyróżnienie indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju został Maciej Watkowski (KPP Żuromin), najlepszym zawodnikiem został Kamil Rupacz (KMP Ostrołęka), a najlepszym bramkarzem Krzysztof Jaszczak (KPP Pułtusk).

OM

Klasyfikacja końcowa
1. KPP w Pułtusku
2. KPP w Mławie
3. KPP w Żurominie
4. KMP w Ostrołęce
5. KPP w Ciechanowie
6. KPP w Płońsku
7. KPP w Przasnyszu
8. KPP w Makowie Mazowieckim

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Policjant #2867420 | 78.88.*.* 12 lut 2020 21:12

    Jakość zdjęć poraża ......

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)