Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

PIERWSZA GRA KONTROLNA BIEŻUNIAN

2020-02-07 12:00:00 (ost. akt: 2020-02-07 12:11:09)
Michał Dzięgielewski zdobył jedną z bramek fot. arch

Michał Dzięgielewski zdobył jedną z bramek fot. arch

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Bez wielu kluczowych graczy do pierwszej gry kontrolnej przystąpili piłkarze Wkry Bieżuń. Podopieczni Roberta Piotrowskiego ulegli Kasztelanowi Sierpc 7:3.

Niezwykle osłabiona przystąpiła do pierwszego meczu sparingowego w zimowym okresie przygotowawczym Wkra Bieżuń. W spotkaniu przeciwko Kasztelanowi Sierpc zabrakło m.in. Macieja Watkowskiego, Grzegorza Barskiego, Miłosza Leśniewskiego, Michała Gołębiewskiego i Sebastiana Przybyszewskiego. W zespole „żółto-niebieskich” mogliśmy oglądać za to Karola Budzicha (Unia Warszawa), Daniela Ziółkowskiego (Wkra Radzanów) i Jarosława Brzemińskiego, gracza Skrwy Łukomie, który w sezonie 2018/2019 reprezentował barwy Wkry.
To właśnie Brzemiński był tego dnia najlepszym strzelcem drużyny Roberta Piotrowskiego. Defensor zdobył dwie bramki, w tym jedną z rzutu karnego. Gola dla bieżuńskiej jedenastki zdobył także Michał Dzięgielewski. Mimo trzech trafień to Kasztelan był górą w tym pojedynku. Zespół z Sierpca aż siedem razy znalazł drogę do bramki strzeżonej przez Bartosza Przybyszewskiego.
W kolejnym meczu sparingowym Wkra zmierzy się z Gminą Kozłowo.

OM


Kasztelan Sierpc – Wkra Bieżuń 7:3
Bramki: Brzemiński 2, Dzięgielewski

Zagrali: B.Przybyszewski. Rokicki, K.Budzich, Brzemiński, Kądalski, P.Baca,Betlejewski, B.Narewski, Krajewski, Dzięgielewski, Ziółkowski, Szprycha, Sarwiński, Petrykowski, BudzińskiKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB