Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

KOLEJNY DOBRY WYSTĘP VICTORII

2020-02-14 12:00:00 (ost. akt: 2020-02-14 12:11:14)
 Zawodniczki z Lubowidza spisały się znakomicie

Zawodniczki z Lubowidza spisały się znakomicie

Podziel się:

SIATKÓWKA\\\ Uczniowski Klub Sportowy Victoria Lubowidz wziął udział w turnieju o Puchar Prezesa MWZPS inaczej zwanym nieoficjalnym turniej o Mistrzostwo Mazowsza. Dziewczęta rywalizowały w kategorii dwójek i trójek.

Wśród ośmiu najlepszych zespołów w kategorii dwójek znalazł się zespół UKS Victoria Lubowidz. Młody zespół po niezłej grze zakończył pierwszą fazę z dwiema porażkami i zwycięstwem. Ostatecznie pozwoliło to mierzyć się w walce o miejsce piąte.

- W kolejnym spotkaniu dziewczyny zaczęły wykorzystywać swoje atuty, czyli boiskową szybkość i cwaniactwo. To przyniosło sukces. Zajęliśmy bardzo dobre 5 miejsce, ale przed nami jeszcze dużo pracy, aby poprawić słabości – informuje klub w mediach społecznościowych.

Swoje aspiracje zespół z Lubowidza potwierdził w kategorii trójek. Dziewczęta znakomicie spisywały się na tle rywalek i bez większych kłopotów awansowały do finału. Tam spotkały się z zespołem Ateny Warszawa. Nasze dziewczęta w pierwszy secie zagrały koncertowo, w drugim nieco słabiej, ale dzięki dobrej końcówce zapisały triumf na swoje konto.

Podczas turnieju miała miejsce bardzo miła uroczystość, Szkoleniowiec UKS Victoria Lubowidz Artur Kubkowski został uhonorowany medalem 20-lecia za zasługi w popularyzacji piłki siatkowej na Mazowszu. Medal wręczył mu wiceprezes MWZPS Jarosław Miałkowski
OM


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB