Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

BIEŻUŃSKIE TRANSFERY PIŁKARSKIE O KROK. KTO ZAGRA WE WKRZE?

2020-02-14 12:00:00 (ost. akt: 2020-02-14 12:12:31)

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Wkra Bieżuń może zostać wzmocniona przed rundą wiosenną. Trener w drugim spotkaniu korzystał z usług dobrze znanych J. Brzemińskiego i D. Ziółkowskiego

Wkra Bieżuń przygotowuje się do rundy wiosennej. Zarząd Klubu chce wzmocnić zespół przed rewanżami. W tym celu z zespołem trenuje kilku nowych, ale dobrze znanych kibicom graczy.
Najbliżej dołączenia do Wkry wydaje się być Jarosław Brzemiński. Defensor był grającym trenerem Skrwy Łukomie w rundzie jesiennej. Wiosną nie poprowadzi już jednak drużyny z płockiej Ligi Okręgowej. Na stanowisku zastąpił go Janusz Kruszewski.
W zespole Wkry grał już także Daniel Ziółkowski. Napastnik w ostatnim czasie był zawodnikiem Wkry Radzanów. Był najlepszym strzelcem tego zespołu, z którym wywalczył awans do Klasy A. Teraz w A klasie Wkra plasuje się na dwunastej pozycji.
W spotkaniach kontrolnych uczestniczy też wychowanek Wkry Bieżuń, który w ostatnim czasie został wypożyczony do Unii Warszawa. Środkowy obrońca Karol Budzich byłby sporym wzmocnieniem defensywy zespołu prowadzonego przez Roberta Piotrowskiego.
Bieżunianie w ostatnim meczu testowali jeszcze jednego zawodnika. Klub z Bieżunia nie podał jego personaliów.
Kto z tych zawodników dołączy do zespołu? Przekonamy się w najbliższych tygodniach.

OM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB