Czwartek, 2 kwietnia 2020. Imieniny Franciszka, Malwiny, Władysława

ZŁOTO MUSI POCZEKAĆ. MISTRZOSTWA W TRÓJBOJU ODWOŁANE

2020-03-20 12:00:00 (ost. akt: 2020-03-20 12:59:36)

Podziel się:

TRÓJBÓJ SIŁOWY\\\ Mariusz Grotkowski nie wystartuje w zbliżających się Mistrzostwach Polski. Impreza, która miała się odbyć w weekend w Puławach została odwołana.

Od piątku, 20 marca w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach miały odbywać się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 16, 18, 20, 23, Seniorek i Seniorów, Weteranek i Weteranów, w Trójboju Siłowym Klasycznym.
-Pewnym kandydatem do złoto w swojej kategorii wagowej – 66 kilogramów – był Mariusz Grotkowski. Niestety, tym razem na medal zawodnikowi Wikinga Starachowice przyjdzie poczekać. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego odwołał zawody.
-Uprzejmie informujemy, że w związku z rekomendacjami Pani Minister Sportu dotyczącymi odwołania zawodów sportowych, a także decyzją Pana Premiera o odwołaniu imprez masowych Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym, które miały się odbyć w dn. 20-22.03.2020 w Puławach zostają odwołane – pisze w komunikacie Polski Związek Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju Siłowego.
Nowego terminu imprezy, na razie, nie ustalono.

OM


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB