Czwartek, 2 kwietnia 2020. Imieniny Franciszka, Malwiny, Władysława

WKRA PONIATOWO Z SUPERPUCHAREM

2020-03-20 12:00:00 (ost. akt: 2020-03-20 13:05:05)

Podziel się:

PIŁKA HALOWA\\\ Superpuchar Powiatowej Halowej Piłki Nożnej trafił do Wkry Poniatowo. Mistrzowie ligi w dramatycznych okolicznościach w finale pokonali AllStar Żuromin. Zadecydowały ostatnie sekundy.

Siedem najlepszych zespołów z rozgrywek ligowych walczyło w turnieju na zakończenie halowych zmagań. Superpuchar mógł przypaść tylko jednemu zespołowi. Zmagania grupowe przebiegły bez większych niespodzianek.
W fazie medalowej znalazły się najlepsze zespoły z ligi. W półfinale ubiegłoroczny zwycięzca Superpucharu – Multinet przegrał ze zwycięzcą tegorocznej ligi Wkrą Poniatowo, a wicemistrz AllStar po serii rzutów karnych pokonał młodych zawodników Wkry Żuromin zrzeszonych w zespole Drużyna Pierścienia.
Finał zatem był starciem dwóch najlepszych drużyn. Dobrym początek AllStars spowodował, że to zespół wicemistrza objął prowadzenie. Wkra nie poddała się i wyrównała, a o końcowym zwycięstwie zadecydowały ostatnie sekundy. Gdy oba zespoły czekały już na karne, a na tablicy widniało niespełna 20 sekund do końca spotkania błąd popełnił bramkarz AllStars. Sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni dla Wkry. Gracze mistrza ligi natychmiastowo wykonali rzut wolny i wyszli na prowadzenie. Zdobyta bramka, a właściwie miejsce wykonania rzutu wolnego kwestionowali gracze AllStar, ale na niewiele to się zdało. Puchar trafił w ręce Wkry Poniatowo.

Olgierd Markowski

Półfinał
Wkra Poniatowo – Multinet 5:2
AllStar - Drużyna Pierścienia 1:1 k. 3:2

O III miejsce
Multinet – Drużyna Pierścienia 5:2

Finał
Wkra Poniatowo – AllStars 2:1


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB