Piątek, 29 maja 2020. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

WYBIERAMY "NAJPOPULARNIEJSZĄ JEDNOSTKĘ OSP"

2020-05-15 13:10:29 (ost. akt: 2020-05-15 13:14:13)

Autor zdjęcia: pixabay

Podziel się:

PLEBISCYT\\\ Strażacy ochotnicy to lokalni bohaterowie, zawsze pierwsi na miejscu groźnych sytuacji. Większość z nich bierze czynny udział w akcjach gaśniczych i ratowniczych. Doceńmy ich. Możemy na nich liczyć również podczas pandemii.

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała nasze życie na wielu płaszczyznach. Dlatego nasz coroczny plebiscyt odbywa się nieco później niż zwykle. Nie możemy jednak zapomnieć o naszych ochotnikach, którzy angażują się w walkę z pandemią. W wielu miejscowościach strażacy pomagali w dystrybucji środków ochrony, oferowali osobom starszym pomoc w zakupach. Pokazali, że społeczeństwo może na nich liczyć w każdych okolicznościach.
Głosowanie rozpocznie się w środę, 13 maja i potrwa do poniedziałku, 15 czerwca do godziny 23:59. Podobnie jak w ubiegłych latach nagrodzimy trzy jednostki, które otrzymają największą liczbę głosów. Strażacy otrzymają dyplomy oraz statuetki, a także bony na zakupy w sklepie remontowo-budowlanym, które będą mogli przeznaczyć na modernizację swoich strażnic.
W plebiscycie biorą udział wszystkie 40 jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu żuromińskiego.


red

Głosujemy wysyłając SMS o treści KZ.OSP.X NA NUMER 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
np. 48. OSP Wawa, wysyłamy SMS o treści: KZ.OSP.48