Na sygnale

112 km/h W ZABUDOWANYM

Żuromińscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kolejnego kierowcę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Oprócz mandatu, kierowca musiał rozstać się z prawem jazdy na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło 21 czerwca br., po godzinie 16-tej w Gradzanowie Kościelnym (gm. Siemiątkowo). Kierujący samochodem Peugeot 57-letni mławianin przekroczył prędkość o 62 km/h. Zgodnie ze wskazaniem miernika prędkości jechał 112 km/h w miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Kontrola zakończyła się mandatem w wysokości 2000 złotych i zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące.

AO

   

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    • nie wszyscy, lecz niektórzy potencjalni „zabójcy”. A jak kogoś rozjedzie, wówczas łzy i tłumaczenie „un nie chciał” Także zawczasu czeba włączyć myślenie i wbić do główki, że 5 min zaoszczędzone „dzięki wariackiej jeździe” nikogo nie zbawi

    • Tak , wielu tak jeżdzi a policji ani słychu ani widu jednak „najzabawniejszy ” jest przejazd motocykla którego tłumik wydaje głos nalotu bombowca , jak oni przechodzą przegląd , kto za to odpowiada , dlaczego policja nie reaguje ?