Na sygnale

12-LATEK POSTRZELONY Z WIATRÓWKI JEST W CIĘŻKIM STANIE

W jednej z miejscowości na terenie gminy Żuromin doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dwóch chłopców w wieku 10 i 12 lat bawiło się wiatrówką. 12-latek został postrzelony w szyję. Trafił do szpitala w Warszawie.
Autor zdjęcia: pixabay

Żuromińscy policjanci starają się wyjaśnić okoliczności niedzielnego zdarzenia. Późnym popołudniem pogotowie zabrało do szpitala 12-latka postrzelonego w szyję. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwóch chłopców w wieku 10 i 12 lat bawiło się bronią. Policja nie wie jeszcze, w jaki sposób wiatrówka znalazła się w ich rękach. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ze szpitala w Żurominie do Płocka, stamtąd natychmiast przewieziono go do Warszawy. Jak mówi nam rzecznik żuromińskiej policji mł. asp. Tomasz Łopiński stan 12-latka jest poważny.
– Próbujemy ustalić okoliczności tego zdarzenia, zabezpieczyliśmy broń, którą zbada biegły- informuje Łopiński. Jak dodał w rozmowie z nami, czynności w tej sprawie policja podjęła po kilku godzinach. Stało się to dlatego, że informację o całym zajściu mundurowi z Żuromina otrzymali dopiero od lekarza z Płocka.
Kacper Czerwiński

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.