Beach soccer. Suradówek zwycięża na piasku

Na Ranczo Boguszewiec rozegrany został turniej piłki nożnej plażowej. W tegorocznych zmaganiach beach soccera najlepsza okazała się drużyna z Suradówka przed Siemiątkowem i Gold Drop Sierpc.
Czwarty zesp� turnieju � Nankatsu z Poniatowa

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Futboliści specjalizujący się w grze na piasku w ubiegłą sobotę zawładnęli Ranczo Boguszewiec. W sobotę, 20 lipca, odbył się tam turniej piłki nożnej plażowej. Turniej beach soccera ściągnął na Ranczo wielu amatorów tej właśnie rozrywki. Podczas sobotniego turnieju mogliśmy oglądać drużyny z powiatu żuromińskiego, sierpeckiego czy lipnowskiego. Siedem zespołów, które zgłosiły swój akces do gry prezentowały wyrównany poziom.

Spotkania rozgrywano w dwóch grupach na dwóch przygotowanych boiskach. Cały turniej przyniósł wiele efektownych bramek.

Z pierwszej grupy awans wywalczyły zespoły Suradówka i Siemiątkowa natomiast z drugiej Gold Drop Sierpc i Nankatsu. Spotkania te wprawdzie nie przyniosły wielu bramek, ale było sporo emocji. Ostatecznie do finały awansowały zespoły z grupy A – Siemiątkowo i Suradówek. W meczu o trzecie miejsce padło aż siedem bramek. Ostatecznie o jedną więcej zdobyli gracze Gold Drop Sierpc i to oni uplasowali się na trzecim miejscu.

Finał to również bardzo wyrównane spotkanie, a zwycięzcą okazali się gracze z powiatu lipnowskiego. Suradówek wygrał z Siemiątkowem 3:2

Półfinały

Nankatsu – Suradówek 1:3

Gold Drop Sierpc – Siemiątkowo 1:2

O III miejsce

Nankatsu – Gold Drop Sierpc 3:4

Finał

Suradówek – Siemiątkowo 3:2

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.