Biegi. Piotrowski najlepszy w M-40, Sadowski w M-50

Artur Piotrowski i Zbigniew Sadowski biegacze z powiatu żuromińskiego zanotowali kolejne sukcesy. W Golubiu-Dobrzyniu Piotrowski zwyciężył w biegu na 10 kilometrów kategorii M-40, natomiast Sadowski wygrał w kategorii M-50. Tydzień wcześniej natomiast Artur Piotrowski zajął czwarte miejsce w kategorii Open w biegu przełajowym na 17 km w Ojrzeniu
Artur Piotrowski na starcie biegu

Dwóch przedstawicieli w Ogólnopolskim biegu ulicznym „Dycha z kanionem” miał powiat żuromiński. Artur Piotrowski z Syberii i Zbigniew Sadowski z Bieżunia rywalizowali w dziesięciokilometrowym biegu, po raz kolejny pokazując się z bardzo dobrej strony. Piotrowski wygrał w kategorii M-40 z czasem trzydziestu pięciu minut i dwudziestu jeden sekund, a Zbigniew Sadowski zwyciężył w kategorii M-50. W kategorii Open wyniki te starczyły na niższe miejsca – odpowiednio jedenaste i dwudzieste trzecie.

Tydzień wcześniej natomiast Artur Piotrowski startował w biegu przełajowym na 17 km w Ojrzeniu koło Ciechanowa. Nasz biegacz zajął tam z czasem 01:05:02 czwartą lokatę.