Bieżuń. 1. tydzień w Ośrodku Kultury

Filmy, gry planszowe, spektakl teatralny i tenis to główne atrakcje, jakie zafundował dzieciom Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury.
Z tych dam mo�e kiedy� b�d� kreatorki mody

Adam Ejnik

a.ejnik@kurierkurierzurominski.pl

W Bieżuniu organizacją ferii zimowych zajęły się dwie instytucje Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka. W pierwszym tygodniu dziećmi zajął się Ośrodek Kultury.

– Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem, uczestniczyło w nich codziennie około 30 dzieci. Niektóre z nich czekały nawet godzinę przed otwarciem budynku – mówi Kinga Rogowska instruktorka M-GOK-u.

Zajęcia w M-GOK-u rozpoczynały się o godzinie 10, a kończyły o 15. W poniedziałek aktorzy z krakowskiego Teatru Małych Form wystawili sztukę „Wilk i zając”. Dzieci ponadto oglądały filmy, uczestniczyły w turnieju warcabowym i chińczyka, wykonywały karnawałowe stroje z bibuły posługując się jedynie taśmą klejącą i nożyczkami, grały na play station. Największym jednak powodzeniem cieszył się stół do tenisa stołowego. To obok niego zawsze ustawiała się kolejka chętnych, którzy chcieli zagrać chociaż seta. Dodatkową atrakcją pierwszego tygodnia ferii były warsztaty muzyczne prowadzone przez żuromińskiego gitarzystę Krzysztofa Błaszkiewicza, w których uczestniczyło 10 osób.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.